Sef ile Beyz

Bazan denişiğiz, bazen stabiliz, vesselam.

Gizlilik Politikasi

www.sefbeyz.com olarak kullanıcılarımızın gizlilik haklarını korumayı amaçlıyoruz. Bu amacımızdan ötürü de aşağıdaki hususlara dikkat ediyor ve sitemizi ziyaret eden her kullanıcının aşağıdaki 3 maddeyi kabul etmiş sayıldığını dikkatinize sunuyor, kullanıcılarımızın da okuyup bilgi sahibi olmasını istiyoruz.

1-)Kişisel Verilerin Korunması (Özel Hayatın Gizliliği) www.sefbeyz.com sitesi blogger altyapısını kullanan bir site olduğundan ötürü kullanıcıları ile ilgili isim, mail, IP vb. verilerden hiçbirinin kaydını (log) kendi sunucusunda barındırmaz. Dolayısıyla bu veriler ikinci bir şahıs veya kurum ile paylaşılmaz. Ancak siteye reklam eklendiği takdirde bu durum reklam veren firmanın gizlilik politikası ile paralel olarak değişebilir, değiştiği takdirde sayfa güncellenerek kullanıcılar yine bu sayfadan bilgilendirilecektir.

2-)Dış Bağlantılar www.sefbeyz.com sitesinde bazen farklı url adreslerine bağlantı verilmekle birlikte bu bağlantıların akıbetinin ne olduğunun öğrenilmesi amacıyla sürekli olarak incelenmesi mümkün değildir. Dolayısıyla dışarıya verilen bağlantılar ile ilgili gizlilik prensipleri dahil olmak üzere herhangi bir sorumluluğu kabul etmiyoruz ve bu işlemin 'atıfta bulunmak' olarak değerlendirilen hukuksal tabirin bir parçası olduğunu bilmenizi istiyoruz. Herhangi bir bağlantıyla ilgili şikayetinizi iletişim kısmından bize iletmeniz durumunda bu bağlantıyla ilgili şikayetiniz araştırılıp, gerektiği takdirde en geç 15 (on beş) gün içinde bağlantı kaldırılır.

3-)Sitede Kullanılan Materyaller www.sefbeyz.com sitesi blogger altyapısını kullandığı için ve sitemize ait bir sunucu olmadığından ötürü sitemizde yer alan fotoğraflar, videolar, alıntılar vb. bir kısım materyaller yazarlarımız tarafından başka bir sunucuya yüklenir ve bu sunucuların sunmuş olduğu hizmet şartları baz alınarak sitemizde kullanılır. Bununla beraber sitede kullanılan bazı materyaller tarafımızca yüklenmemiş olup sadece 'atıfta bulunmak' tabiri gereği kullanıcılarımızın ilgili konuyla ilgili makalemizi ve materyalleri pekiştirerek daha iyi anlaması amacıyla kullanılır. Herhangi bir materyal ile ilgili şikayetinizi sitemizin iletişim kısmından bize iletmeniz durumunda bu materyaller ile ilgili şikayetiniz araştırılıp, gerektiği takdirde materyal en geç 15 (on beş) gün içinde siteden kaldırılır.

Ekibimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek amacıyla hakkımızda sayfasını inceleyebilirsiniz. Yine yukarıdaki bilgilendirmelere benzer bilgilendirmelerin yer aldığı yasal uyarı sayfasını ziyaret etmeniz de faydalı olacaktır. Her türlü görüş, öneri, şikayet vb. konularda bize ulaşabilmek için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Back To Top