Sef ile Beyz

Bazan denişiğiz, bazen stabiliz, vesselam.

Gizlilik Politikası

www.sefbeyz.com bundan sonra SB olarak ifade edilecektir.

SB 'yi ziyaret eden herkes aşağıdaki 3 (üç) maddeyi kabul etmiş sayılır.

1-)Kişisel Verilerin Korunması (Özel Hayatın Gizliliği)
SB 'yi ziyaret eden ziyaretçilerimiz ile ilgili isim, mail, IP vb. bilgisayar sistemi üzerinde var olan verilerden hiçbirisinin kaydını (log) tutmaz. Dolayısıyla şimdilik bu verilerin ikinci bir şahıs veya kurum ile paylaşılması söz konusu olamaz. Ancak SB 'ye reklam eklendiği takdirde bu durum değişebilir, değişir ise burası da güncellenecektir.

2-)Dışarıya Yönlendiren Dış Bağlantılar
SB 'de bazen farklı url adreslerine bağlantı verilmekle birlikte bu bağlantıların sürekli olarak incelenmesi mümkün değildir. Dolayısıyla dışarıya verilen bağlantılar ile ilgili sorumluluğu kabul etmemekle birlikte bu işlem 'atıfta bulunmak' olarak değerlendirilen hukuksal tabirin bir parçasıdır. Herhangi bir bağlantıyla ilgili şikayetinizi iletişim kısmından bize iletmeniz durumunda bu bağlantıyla ilgili sorun araştırılıp, sorun doğrulandıktan en geç 1 (bir) hafta saat sonra bağlantı kaldırılır.

3-)SB 'de yer alan fotoğraflar, videolar, müzikler, alıntılar vb. bütün materyaller yazarlarımız tarafından üçüncü bir adrese yüklenir ve bu adresler aracılığıyla yazı içerisinde kullanılır. Dolayısıyla veriler SB adresinin sunucularında değil de başka adreslerin sunucularında barınır. Herhangi bir materyal ile ilgili şikayetinizi sitemizin iletişim kısmından bize iletmeniz durumunda bu materyaller ile ilgili sorun araştırılıp kaldırılması gerekli görüldüğü takdirde 1 (bir) hafta içerisinde bağlantı kaldırılır ve diğer kayıt yerleri dahil olmak üzere bu verilerin tamamı internet ortamından silinir.
Back To Top